Osmanağa Marangoz

Osmanağa Marangoz

Yaşam alanlarınızı süsleyen her türlü mobilyanın tamir, tadilat ve bakım gereksinimi için firmamızdan profesyonel destek sağlayabilirsiniz. Kaliteli ekipmanlarımız ve uzman personellerimiz ile evlerinizde, ofislerinizde ve iş yerlerinizde yer alan he türlü mobilya için gerekli hizmetleri garantili koşullar ile sizlere sunuyoruz. İhtiyacınız olacak her türlü hizmet için firmamız ile iletişime geçebilir ve gerekli hizmeti sağlayabilirsiniz.

Her Marka Mobilya İçin Garantili Hizmet

Firmamız, kullandığınız mobilyaların markası ne olursa olsun kalite ayırt etmeksizin bütün mobilyalarınızın bakım ve onarım hizmetlerini sizlere sağlar. Bu hizmeti mümkün olan en kısa süre içerisinde sağlar. Aynı gün içerisinde gerçekleşen hizmetler doğrultusunda mobilyalarınızı arızadan kısa bir süre sonrasında tekrar kullanmanız mümkün olur.

Osmanağa Mobilya Montaj

Yaşam alanlarınız içerisinde meydana gelecek her türlü değişiklik sırasında ihtiyacını olacak montaj hizmeti için firmamız ile iletişime geçebilir ve firmamızdan montaj hizmetini sağlayabilirsiniz. Yer ve zaman belirterek ortamlarınızda sağladığınız yeni düzende yeni yerinde yer alacak mobilyalarınızın demontaj ve mobilya montaj çalışmasını hızlı ve etkin bir şekilde alabilirsiniz. Gerekli sökme ve yeniden birleştirme alışmalarınız personellerimiz titizlik ile yerine getirmektedir.

osmanağa marangoz

Arızalı Mobilyalar İçin Tekrar Kullanım Şansı

Zamanla kullandığınız mobilyalarınızda eskime ve yıpranma meydana gelebilir. Değiştirmek istemediğiniz veya değiştirmeye müsait olmadığınız zamanlarda mobilyalarınızı tamir ettirerek kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Marka ve modeli her ne olursa olsun her türlü mobilyalarınız için gerekli bakım hizmetini marangoz ustalarımız ile sağlayabilirsiniz. Raydolap sistem arızaları, mutfak dolaplarının kapak tamirleri, zemin dolap ve çekmecelerinde meydana gelen her türlü arızalar gibi konularda firmamız ile iletişime geçerek osmanağa marangoz ustalarımızdan etkili bir hizmet satın alabilirsiniz.

Osmanağa Mobilya Tamiri

Firmamız kullandığınız eşyalarınızı daha kullanışlı hale getirmek ve daha uzun süre kullanmanızı sağlama amacı ile etkili bir hizmet sunmaktadır. Profesyonel marangoz kadrosu ile her türlü dolapta her türlü arızaya karşı güvenilir koşullarda tamirat işlemini yerine getirmektedir. Malzeme cinsi ve özelliğinde hasar meydana getirmeden gerçekleştirilen tamir ve tadilat işlemlerinin sonrasında mobilyalarda herhangi bir iz kalmamakta ve mobilyalar ilk günkü orijinalliğine tekrar kavuşmaktadır. Gerekli olacak her türlü marangoz ve mobilya tamiri ihtiyacınızda sizler de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

osmanağa mobilya tamiri

Bireyler tarafından kullanılmakta olan mobilyaların zaman içerisinde eskimelerinden kaynaklanan ve kullanmalarından sonra ortaya çıkan sorunlar gayet normal olarak değerlendirilmektedir.

Böyle durumların meydana geldiğinde mobilyaların değiştirilmesi gayet maliyetli bir şekilde olabileceği için genellikle Mobilya tamiri yapılması en uygun çözüm olarak bilinmektedir.

Ev ya da işyerlerinde kullanılan mobilyaların markalarının ya da modellerinin veya kullanım amacının ne olduğu fark etmemektedir. Bu tip mobilyaların tamiratları ve onarımları mümkün hale gelmektedir.

Özellikle de en uygun fiyatlandırma seçenekleri ile verilen mobilya tamiratları hizmetlerinde işlem yapılan bütün ürünlere 1 yıl garanti verilebilmektedir.

Ray Dolap Tamiri

Yaygın bir şekilde kullanılmakta olan sürgü kapaklı gardıroplar olarak da bilinen ve raylı dolapların zaman içerisinde yıpranmış olması çok doğal bir şeydir. Mobilya tamiri uygulamaları sayesinde problem giderilmesi mümkün olmaktadır

Öncelikle bilinmesi ve belirtilmesi gereken özellik rayların kapak problemlerini erkenden fark etmek ve yüksek maliyetlerden kaçınmak gibi avantajlar meydana gelebilmektedir.

Ev ya da işyerlerinde kullanılmakta bulunan ray dolap kapakları veya mekanizmaları ile çalışabilen aksamlarının zaman içerisinde veya kullanılmalarından kaynaklanan yerden çıkma veya kapak sıkışmaları problemler giderilebilir.

Böyle durumların ortaya çıkması durumunda kapakların zorlanmadan bir uzman osmanağa marangoz ekibinden destek alınması şeklinde problem giderilebilir. Çünkü herhangi bir sıkışma meydana geldiği zaman, eğer aksam zorlanırsa kırılma meydana gelebilir. Bu da altından kalkılamayacak kadar masraflı olabilmektedir bazen.

osmanağa mobilya montajı

Mobilya Kesimi Ne Demektir?

Evlere, ofislere ve işyerlerine sığamayan, büyük gelen mobilyaların kesim ve uygulama ile ilgili iş ve işlemler yapılabilmektedir.

Marka ve model fark etmeksizin bütün mobilyaların öncelikle alt tarafından, daha sonra üst tarafından, en son kenarlardan veya derinliklerine göre kesilerek daraltma işlemleri çok profesyonel bir şekilde yerine getirilmektedir.

Genel İtibari İle Hizmetlerimiz Nelerdir?

Mobilyalar ile ilgili bütün iş ve işlemler, tamiratlar, bakımlar, mutfak dolapları kurulum ve tamiratları ve kesimler ile ilgili problemler meydana geldiğinde müşterilerim yapmaları gereken tek şey oluşturulmuş web sitelerine girerek elektronik posta göndermeleri veya whatsapp iletişim hatlarından iletişime geçmeleri veya müşteri hizmetlerini arayıp problemlerinin ne olduğunu uzman ekibe anlatmalıdırlar. Bu durum karşısında uzman ekibimize konum atmak sureti ile iletişime geçebilirler. Ev ya da iş yerleri ile ilgili bütün problemler profesyonel osmanağa marangoz ekibi tarafından itina ile giderilmektedir.

 

Call Now ButtonHemen Arayın - 0532 255 02 12