Hakkımızda

Kadıköy Marangoz, olarak mobilya montaj ve mobilya tamiri hizmetlerinizde her zaman yanınızdayız. Ray dolap, gardrop, karyola, şifonyer, komidin, portmanto, vestiyer, ayakkabılık, çok amaçlı dolaplar, makyaj masası, yemek masası, mutfak dolabı gibi saymakla bitiremeyeceğimiz mobilya çeşitlerinin tümünün, hazır aldığınızda mobilya montajı, arıza yaşadığınızda mobilya tamiri hizmetlerini vermekteyiz.

İkea, Koçtaş, Bauhause, Evidea, Evmanya gibi yapı marketlerin, Hepsiburada, Gittigidiyor, Dekorazon gibi internet sitelerin satışını sunmuş oldukları tüm mobilyalar için hizmet vermekteyiz. Mobilya montajı, mobilya kurulumu ve mobilya tamiri hizmetlerinizde marka, model ve kullanım amacı farketmeden tüm mobilyalarınıza hizmet veriyoruz.

Özellikle mobilya tamiri hususunda firmamızı ön plana çıkararak, değerli müşterilerimizin bizleri tercih etmelerindeki en önemli hususlardan biri, yaptığımız tüm tamirat işlemlerine garanti veriyor olmamızdır. Kadıköy marangoz firmamız, tüm müşterilerine en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Call Now ButtonHemen Arayın - 0532 255 02 12